Apie mus


Skaidras – oficialus Sky-Frame platinimo ir aptarnavimo partneris.

Sky-Frame berėmės slankiojančios langų sistemos suderina Šveicarišką kokybę bei estetinį žavesį, panaikindamos ribas tarp vidaus ir išorės. Berėmių slankiojančių langų pagalba galima atverti dideles erdves, kampus, akcentuojant matomą vaizdą, o ne langą. Sky-Frame technologijų dėka langų aukštis gali siekti net iki 5 metrų, o šiluminės charakteristikos atitinka pasyvaus namo standartus.

Turime patyrusią komandą, mūsų konstruktoriai bei montavimo partneriai yra apmokyti ir sertifikuoti Sky-Frame atstovų. Šiuo metu vykdome projektus Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje ir Kazachstane.

Susisiekite su mumis ir sužinokite kaip Sky-Frame produkcija gali būti pritaikyta jūsų projektui.

Sky-Frame


Su Sky-Frame langais, einančiais nuo pat grindų iki lubų be jokio matomo rėmelio, atversite naujas erdves. Organiškai lenkti ir pasvirę stiklo paketai leidžia įgyvendinti drąsias architektūrines vizijas.

Įkvėptos Bauhaus stiliaus, berėmės slankiojančios langų sistemos atveria gyvenamąsias erdves suteikdamos vientisumo vidui ir išorei. Berėmės konstrukcijos dėka matomas vaizdas tampa įspūdingu dizaino elementu. Sky-Frame technologija – 100% Šveicariška kokybė, pasižyminti inžinerijos tikslumu ir siekiu sukurti geriausią įmanomą langą.

„A view, not a window“

Parsisiųskite naujausius Sky-Frame katalogus ir brėžinius.

Kontaktai